Лісова охорона ДП СЛП «Київоблагроліс»

gerb kiivska oblasna derzavna administracya

Всі ліси України є її національним багатством за своїм призначенням та виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно – гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах, а також відіграють важливу роль у стабілізації екологічної ситуації області в цілому.

Охорона лісів – важлива складова діяльності щодо збереження та примноження цього ресурсу. Департамент екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації під час засідання Державної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 30.03.2018 цілком підтримав створення лісової охорони зі складу посадових осіб та працівників державного підприємства «СЛП «Київоблагроліс», про що повідомив підприємство у листі від 20.04.2018 № 05.02 – 019.2/468.

lisova ohorona 1

«Лісова охорона ДП «СЛП «Київоблагроліс» діє у складі ДП «СЛП «Київоблагроліс», що засноване на державній власності та належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації.

Метою діяльності лісової охорони ДП «СЛП «Київоблагроліс» є здійснення правових, лісоохоронних та інших заходів, спрямованих на збереження, розширене відтворення, невиснажливе використання лісових ресурсів, включаючи об’єкти тваринного світу в лісах агролісництв.

lisova ohorona 2

Завдання

Основними завданнями лісової охорони ДП «СЛП «Київоблагроліс» є:
здійснення контролю за додержанням всіма юридичними і фізичними особами норм лісового законодавства на території агролісництв ДП «СЛП «Київоблагроліс»;
забезпечення на території агролісництв ДП «СЛП «Київоблагроліс» охорони лісів від пожеж, попередження незаконних рубок, пошкодження внаслідок антропогенного та іншого шкідливого впливу;
запобігання злочинам і адміністративним правопорушенням у сфері лісового господарства та використання лісових ресурсів на території агролісництв ДП «СЛП «Київоблагроліс».