Символіка ДП СЛП «Київоблагроліс»

emblema

Емблема

Емблема ДП «СЛП «Київоблагроліс» являє собою зверху прямолінійний, а по боках гостроовальної форми із загостренням посередині нижньої частини щит зеленого забарвлення – символ розмаїття природних ресурсів регіону та надійного захисту довкілля, на фоні якого зображено логотип підприємства ДП «СЛП «Київоблагроліс» у вигляді цілющої краплини води, як донорської допомоги навколишньому середовищу – символ життєдайної та відновлючої сили природи, в середині якої зліва розміщений дубовий листок зеленого кольору з трьома коричневими жолудями, що символізують велич, міць, силу нації, її багатовікову історичну пам`ять, єднання поколінь та продовження родоводу.
Справа розміщений пшеничний колос золотого кольору, що символізує багатство агроландшафів, добробут та світле майбутнє рідного краю.

prapor 200h300

Прапор

Прапор ДП «СЛП «Київоблагроліс» являє собою прямокутне полотнище, яке складається з трьох рівних за шириною вертикально розташованих частин: центральна з них жовтого кольору, крайні – синього. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3. На центральній частині розміщується емблема із зображенням краплі, в якій зліва розміщений дубовий листок з трьома жолудями, справа – пшеничний колос, знизу логотип підприємства – Київоблагроліс.
Співвідношення від верхньої та нижньої частини лівого та правого краю до емблеми дорівнює 0,5 (h).